SCM music player

20. února 2016

Throw-back: London 2015

Zdroj

Nemáte pocit, že poslední dobou nepřidávám nic jiného než knižní recenze? Já teda ano. Proto se rozmanitost svých článků pokusím o něco zvýšit články o mých cestách, které se budou skládat skoro ze samých fotek, což doufám trochu vyváží množství zdlouhavých recenzí. 
Tento se bude týkat našeho rodinného výletu do Londýna, jenž jsme absolvovali v říjnu. Moc se vydařil, vzpomínky na něj jsou, až na pár výjimek, pozitivní a moc ráda se tam někdy zase podívám.

Každý snad pozná Tower Bridge.Večerní pohled na Britský parlament.Kdyby se náhodou někdy stalo, že bych se do Londýna přestěhovala chci bydlet tady. T-a-d-y.  Ať to stojí peněz kolik chce.Covent Garden.


Budova Londýnské královské opery.Millenium Bridge a katedrála sv. Pavla. Tahle fotka vypadá dost profesionálně.The City - moderní část Londýna.Možná to tak na první pohled nevypadá, ale pevnost Tower je vážně velká.
Londýn, město plné kontrastů.Jestli si chcete užít trochu asijské atmosféry, vydejte se do Čínské čtvrti. Zvlášť večer je opravdu kouzelná.Náhodný zajímavý vchod do restaurace. Ano, fotím se velmi nerada. :D Parlament zase trochu jinak.Jelikož jsou moji rodiče velcí milovníci impresionismu (a já se od nich taky trochu nakazila) nemohli jsme propásnout šanci jít se kouknout na jedny ze Slunečnic malíře Vincenta van Gogha.  V St. James parku můžete kromě přátelských veverek a běžného ptactva spatřit také pelikány.
Staré známé Westminsterské opatství.Psí parkování. :D Na Trafalgar Square byla zrovna rugbyová fan zóna, takže jsme z něj moc neměli.A taky jsem si splnila jeden ze svých velkých snů. :)

Snad vás neděsí, že ty fotky jsou dočista amatérské, focené asi sto let starým foťákem a ajfounem. Také se omlouvám, že jsem nepřidala více fotek z Warner Bros studií, je jich tolik, že by stačily na další samostatný článek.


Navštívili jste někdy Londýn? Jak na vás město působilo? A jaké zážitky jste si z něj odnesli?
Žádné komentáře: